ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Pomost, mieszalnik czy zbiornik? Proponujemy konstrukcje stalowe wszelkich kształtów!

W Metconcept mamy duże możliwości konstrukcyjne. Kompleksowo wyposażony park maszynowy, nowoczesne urządzenia do obróbki elementów metalowych oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać dowolne konstrukcje stalowe dla naszych klientów. Od lat obsługujemy zakłady z różnych sektorów przemysłu ? m.in. spożywczego, chemicznego, energetycznego.

Z nami możliwości jest naprawdę wiele!

Nie będzie przesadne stwierdzenie, że funkcjonowanie zakładów przemysłowych opiera się na konstrukcjach i instalacjach stalowych. Stal stanowi architektoniczną podstawę hal, stosowana jest do tworzenia linii produkcyjnych czy elementów maszyn, a także tworzy konstrukcje ułatwiające pracownikom dostęp do urządzeń.

Każdy sektor przemysłu, każda linia produkcyjna i urządzenia wymagają indywidualnych rozwiązań, dlatego konstrukcje stalowe zazwyczaj tworzone są na zamówienie, tak by optymalnie spełniać swoją rolę. To również sprawia, że nasza firma nie posiada sztywnej oferty produktowej, lecz jest elastyczna i dopasowuje projekty do wymagań klientów.

Konstrukcje stalowe w MetConcept

Produkujemy konstrukcje różnego typu. Nasze zbiorniki stalowe mogą być przeznaczone do magazynowania lub też do obróbki technologicznej. Ich parametry oraz rodzaj stali, z której są tworzone dopasowane są do substancji, jaka będzie w nich przechowywana. Mieszalniki również tworzone są w oparciu o potrzeby konkretnych zakładów, mogą być stosowane do tworzenia mieszanek żywności czy substancji chemicznych ? zarówno sypkich jak i ciekłych. Ważnym elementem oferty Metconcept są konstrukcje stalowe, które w zakładach zapewniają dogodny dostęp do stanowisk pracy i obsługi maszyn (podesty, drabiny, pomosty, barierki) oraz wspierają i zabezpieczają linie produkcyjne (estakady, konstrukcje wsporcze, izolacje zbiorników).