ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Wycena

Wyceny dokonamy na podstawie treści formularza, który zamieszczony jest poniżej. Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól oraz, w miarę możliwości, załączenie rysunków w plikach dwg, pdf, jpg lub cad.

Załącz plik:
Klauzula informacyjna.

* - brak wyrażenia zgody uniemożliwia wysłanie wyceny

Załącz plik CAD a powrócimy z wyceną w przeciągu 12 godzin

Oferta cięcia wodą

Cięcie stali

Tylko cięcie wodą zapewnia niesamowitą precyzję, dzięki której perfekcyjnie wytniesz każdy, nawet najdrobniejszy, detal. Tradycyjne metody obróbki stali wymagają wykonania końcowych poprawek, za to technologia CNC gwarantuje szybką i łatwą pracę, a efekty są zdumiewające. Z nami wytniesz każdy rodzaj stali ? od narzędziowej po kwasoodporną i pancerną.

Cięcie metalu

Obróbka wodą nie powoduje tzw. ?naprężeń? mechanicznych na powierzchni cięcia, więc nie musisz obawiać się odkształcenia, twardnienia materiału, czy tworzenia się tzw. zadziorów. Po skończonej pracy powierzchnia tworzywa pozostaje gładka i jednolita, co eliminuje potrzebę zastosowania wtórnej obróbki wykończeniowej. Poza tym, nie występują znaczne straty ciętego materiału, a to oznacza, że jest wykorzystywany bardziej efektywnie. Od teraz wytniesz wszystkie metale kolorowe, a także ich stopy.

cięcie wodą betonu architektonicznego odpad

Cięcie ceramiki, kamienia

Sztuka cięcia wodą przysłużyła się do powstania wielu dzieł artystycznych, których widok zapiera dech w piersiach. Takiego efektu praktycznie nie można uzyskać, używając tradycyjnych metod, jak laser, czy plazma, ponieważ kamień jest niezwykle kruchym i trudnym w obróbce surowcem. To właśnie zdumiewająca dokładność maszyny, wykorzystującej strumień wodny pod ekstremalnie wysokim ciśnieniem, gwarantuje precyzję odwzorowania skomplikowanego wzoru.

Porównanie technologii cięcia
TECHNOLOGIALASERPLAZMACIĘCIE WODĄ
Materiały tnąceromień laseraplazmastrumień wody
Materiały cięteo wysokim spektrum poza materiałamu o wys. współczynniku odbicia światłametale żelazne i nieżelaznewszystkie materiały
Metoda cięciacięcie na gorącocięcie na gorącocięcie na zimno
Materiały niemetalicznenienietak
Możliwość zastosowania wielu głowicnieograniczonytak
Cięcie wielowarstwowenienietak
Materiały zespolonenienietak
Utwardzenie materiałutaktaknie
Wycinane kształtyskomplikowaneprosteskomplikowane
Tworzenie się zadziorówtaktakbardzo nieznaczne
Obróbka dodatkowataktakbardzo nieznaczne
Strata materiałuwysokatakbardzo nieznaczne
Tolerancje0,1 mm0,2-0,5 mm0,1-0,3 mm
Tworzenie się trujących oparówtaktaknie
Zdolność cięcia materiałów pokrytych rdzą i zgorzelinądostatecznadobrabardzo dobra
Grubość materiału<25mm<80mm<305 mm
Odkształcenie materiałutaktaknie

IMG_0433IMG_0424